mgr Elżbieta Tetla-Szałkiewicz

tel: 790 605 701

Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą w trakcie szkolenia w nurcie psychodynamicznym.
Uznanie i akceptacja dla różnorodności cech i predyspozycji drugiego człowieka są dla mnie nadrzędną wartością. Tworzę wolną od ocen relację z pacjentem zapewniając atmosferę pełną empatii, zrozumienia i szacunku, która umożliwia poznawanie i budowanie siebie na nowo poprzez przezwyciężanie trudności i ograniczeń, a także odkrywanie powielanych schematów, aby zainicjować realną zmianę.
Oferuję pomoc w zakresie wsparcia psychologicznego, rozwoju osobistego, a także indywidualnej terapii dorosłych. Pracuję z osobami z zaburzeniami nastroju, zaburzeniami emocjonalnymi, lękowymi i psychosomatycznymi, a także osobami w kryzysie życiowym oraz kryzysie związanym z pracą i z wypaleniem zawodowym.
W pracy psychologicznej i terapeutycznej korzystam z wiedzy zdobytej na Uniwersytecie SWPS, Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego jak i Uniwersytecie Ekonomicznym oraz doświadczenia zdobywanego w trakcie wielu lat pracy zarówno w biznesie jak i w placówkach medycznych, zachowując przy tym najwyższe etyczne standardy pracy.

Pozdrawiam serdecznie,

Elżbieta Tetla-Szałkiewicz