mgr Klaudia Matuszyńska

Klaudia Matuszyńska psycholog sosnowiec

Psycholog, Coach, psychoterapeutka w trakcie szkolenia

Nazywam się Klaudia Matuszyńska jestem psycholożką, dyplomowana coachka oraz certyfikowana terapeutka Racjonalnej Terapii Zachowania.
Jestem psychotrapeutką w trakcie szkolenia – uczestniczę w całościowym, czteroletnim szkoleniu w Katedrze Psychoterapii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Kieruję się kodeksem etycznym Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Jestem pod stałą opieką Superwizora. 

Oferuję wsparcie psychologiczne oparte na empatii i zrozumieniu, całkowicie pozbawione ocen. Sesje terapeutyczne to czas, w którym zapewniam bezpieczne środowisko, umożliwiające wyrażenie własnych myśli i bycie w pełni sobą. Dla mnie psychoterapia to proces towarzyszenia w zmianie, oparty na zaangażowaniu w relację terapeutyczną, kluczową dla efektywności terapii.

Mój główny cel to zapewnienie wsparcia, poczucia bezpieczeństwa oraz komfortu. Dążę do autentycznej relacji, kierując się empatią i profesjonalizmem. Podstawą mojej pracy jest dostosowanie formy pomocy do indywidualnych potrzeb pacjentów oraz gotowości do wprowadzenia zmian. Stawiam na zaufanie, wolność jednostki i etykę pracy. Moja pasja to praca z drugim

człowiekiem, towarzyszenie w procesie zmiany i wsparcie osób doświadczających

trudności życiowych. Moją największą misją jest poprawa jakości życia. Skontaktuj się ze mną, by rozpocząć Twoją drogę do lepszego samopoczucia i satysfakcji z życia.